Tak to jsem já. Mé občanské jméno je Michal Klaudy, avšak velice dobře slyším i na jméno Cody. Narodil jsem se v jednu horkou středeční noc 29. srpna léta páně 1979 v Prostějově, kde také stále bydlím. Nebudu se tu rozepisovat jak vypadám, o tom si můžete udělat představu sami. Nevím ani, co by Vás mohlo o mě zajímat, proto tu napíšu co zajímá mě. 

     Bylo to někdy v roce 2002, kdy jsem začínal mít pocit, že mi sedlo kola přirůstá k zadní části těla a já se pomalu měním v cykloturistu. Postupem času se mým nejoblíbenějším koníčkem stala právě cykloturistika a cestování na kole. Cykloturistice se budu také snažit věnovat většinu těchto stránek. Mým dalším velkým koníčkem je pěší turistika a vše co je spojené s pohybem ve volné přírodě. V době, kdy je kolo uloženo k zimnímu spánku a pohorky odpočívají ve skříni přichází na řadu běžky. Mezi moje další sportovní záliby patří basketbal, hokej, nohejbal a volejbal. 

     Proč vznikl tento web? Původním záměrem bylo vytvoření stránek pro vlastní potřebu, kde jsem si občas chtěl zaznamenávat své putování na kole. S odstupem času, s přibývajícími našlapanými kilometry a získanými zážitky z různých cyklovýprav a výletů nejen na kole, jsem se rozhodl postupně doplňovat tento web články, které jsou jakousi kombinací cestopisu s deníkem. Snad někomu přinesou informace, motivaci nebo tip kam vyrazit.

     Tak to by bylo ve stručnosti vše. Budete-li mi chtít napsat, poradit, případně se podělit o zážitky či zkušenosti a to zejména co se cykloturistiky týče můžete použít tento emailový formulář.